پیش دبستان و دبستان غیردولتی دخترانه میرداماد واقع در شهرری

تیزر معرفی دبستان

تیزر معرفی دبستان

(خلاصه ای از عملکرد ویژه پیش دبستانی و دبستان دخترانه میرداماد)

کسب رتبه منتخب در جشنوراه ضرب المثل

*****

کسب رتبه منتخب منطقه

در جشنواره ضرب المثل پیش دبستانی

توسط نوگلان پیش دبستانس دخترانه میرداماد

منتخب جشنواره سرود پیش دبستانی

*****

کسب رتبه منتخب منطقه

در جشنواره سرود پیش دبستانی

توسط نوگلان پیش دبستانس دخترانه میرداماد

رتبه های منطقه ای در رشته شنا

دانش آموزان توانمند و ورزشکار دبستان دخترانه میرداماد همانند گذشته در مسابقات شنا اداره آموزش و پرورش خوش درخشیدند و عناوین زیر را کسب نمودند:

 پارمیس عرب
مقام اول ۵۰ متر آزاد / مقام اول ۱۰۰ متر آزاد / مقام دوم ۵۰ متر پروانه
 
سارینا قشقایی
 
مقام اول ۵۰ متر پشت / مقام اول ۱۰۰ متر پشت / مقام دوم ۱۰۰ متر قورباغه
 
نازنین زهرا سامی 
مقام اول ۵۰ متر پروانه / مقام اول ۱۰۰ متر پروانه / مقام دوم ۱۰۰ متر آزاد
کوثر قاسمی پور
 
مقام دوم ۵۰ متر پشت / مقام دوم ۱۰۰ متر پشت / مقام سوم ۵۰ متر آزاد
*******
ضمن آرزوی موفقیت روزافزون برای این عزیزان، موفقیت های کسب شده را به خانواده بزرگ میرداماد و خانواده های محترم دانش آموزان تبریک عرض می نماییم.

مقام های کسب شده در رشته ژیمناستیک سال تحصیلی99- 98

رها طیبی ( پایه پنجم )

دختر گل میردامادی

کسب رتبه اول منطقه در رشته ژیمناستیک پایه پنجم را به شما و خانواده عزیزت تبریک عرض می کنیم.

هستی خان جمالی ( پایه دوم )

دختر گل میردامادی

کسب رتبه دوم منطقه در رشته ژیمناستیک پایه دوم را به شما و خانواده عزیزت تبریک عرض می کنیم.

زلیخا آذری ( پایه سوم )

دختر گل میردامادی

کسب رتبه سوم منطقه در رشته ژیمناستیک پایه سوم را به شما و خانواده عزیزت تبریک عرض می کنیم.

رتبه سوم کشوری کاراته

منتخبین آزمون مبتکران مرحله دوم

 

منتخبین آزمون مبتکران (مرحله دوم) پایه پنجم

دانش آموزان عزیز :

* مطهره نوری ، نازنین زهرا سامی ، رها طیبی ، زهرا اسلامی ، آتنا میرزابیگی

منتخبین آزمون مبتکران (مرحله دوم) پایه ششم

دانش آموزان عزیز :

* فاطمه کریمی ، سارینا قشقایی ، حنانه زوارهء ، فاطمه روحی ، پارمیس عرب

منتخبین آزمون مبتکران مرحله اول

منتخبین آزمون مبتکران (مرحله اول) پایه دوم

دانش آموزان عزیز :

* هستی زواری ، سوگند عباسی ، زینب عسگرزاده ، آنوشا علی نژاد ، فاطمه مهری علی پور

* باران حریمی، زینب سادات دهقانی ، دیانا زمانی ، پریناز سلیمانی نژاد ، مهلا سیف اللهی ، زهرا فخاری ، زهرا قاسمی ، کیانا قشقایی ، فاطمه کلاته

* مانیا ابراهیمی  ، ضحا بیدارپور ، پری ماه عارضی، فاطمه فدایی ، حسنا نصراللهی

منتخبین آزمون مبتکران (مرحله اول) پایه سوم

دانش آموزان عزیز :

* مهراوه ابراهیم آبادی ، فاطمه تاج آبادی ، ثمین ترابی ، کوثر قاسمی

* یاسمین رحیمی

منتخبین آزمون مبتکران (مرحله اول) پایه چهارم

دانش آموزان عزیز :

* دیانا حجی زاده ، مائده سادات حسینی ، حسنا خطیری ، محیا شیرعلی ، پرنیا محمودی ، کیمیاسادات میرحیدری

* هلیا اناری ، تینا عطاریان ، ریحانه کریمی ، مارال مردانی ، مطهره مصری پور

 

منتخبین آزمون مبتکران (مرحله اول) پایه پنجم

دانش آموزان عزیز :

* مطهره نوری ، زهرا اسلامی ، آتنا میرزابیگی ، محدثه رضائی منش ، نازنین زهرا سامی

منتخبین آزمون مبتکران (مرحله اول) پایه ششم

دانش آموزان عزیز :

* سارینا قشقایی ، فاطمه ستوده ، پارمیس عرب ، فاطمه سادات درودگر ، فاطمه روحی

کسب مقام اول اسکیت توسط دانش آموز رژا رمازی

رتبه سوم کشوری کوثر قاسمی پور در رشته شنا

مشاهده مطالب قدیمی تر...