دبستان و پیش دبستانی دخترانه هوشمند غیر دولتی میرداماد مجتمع آموزشی میرداماد | آموزش و پرورش تهران ، شهر ری

تیزر معرفی دبستان

تیزر معرفی دبستان

(خلاصه ای از عملکرد ویژه پیش دبستانی و دبستان دخترانه میرداماد)

پاراکس (هوش و خلاقیت)

بی شک خداوند بسیاری از پدیده های شگفت طبیعت را خلق کرد و آن را در زمین نهاد تا انسان با ذهن همیشه کوشای خود که در تمامی اعصار، علم را در پیشرفت خود و جامعه به خدمت گرفته، آن را کشف کرده و تجلی داده تا بشر را به هدف غایی خود (سعادت) که همانا هدف خلقت انسان در پرتو عبودیت خداوند متعال است برساند.

مفهوم آموزش و خلاقیت :

در واقعیت امر ما دو ذهن داریم، یکی که فکر میکند و دیگری که احساس می کند. این دو راه متفاوت شناخت، در کنشی متقابل حیات روانی ما را می سازند. ذهن خردگرا همان مقام درک و فهم است که به مدد آن قادر به تفکر و تعمق هستیم. ولی در کنار آن نظام دیگری نیز برای دانستن وجود دارد، نظامی تکانشی و نقطه ( EQ ) قدرتمند و گهگاه غیرمنظقی، یعنی ذهن هیجانی تمایز ذهن هیجانی از واکنش سنجیده و تحلیل گرایانهای که مشخصه ذهن اندیشمند است، سرعت عمل آن است.

آموزش از راه بازی:                  

می دانید که هر انسانی در هر سن و سالی هنگامی برای رفع خستگی خود به بازی و تفریح روی می آورد و با توجه به این که امروزه در دنیا اهمیت ویژه ای نسبت به تفریحات و بازی داده می شود و بعلاوه شادی و نشاطی که بازی کردن به وجود می آورد بسیار مفید می باشد کمیته بازی های فکری اقدام به آموزش انواع بازی های فکری کرده است به گونه ای که انواع بازی های فکری و هوش به صورت معما مطرح می شود و اعضا می توانند استعداد و هوش خود را با حل این بازی ها مورد امتحان قرار دهند. همچنین توضیحات کاملی در مورد بازی ها و ارتباط آنان با علوم مختلف برای اعضاء ارائه می گردد.

لذا مجتمع آموزشی میرداماد در سال تحصیلی جدید اقدام به برگزاری کلاس های پاراکس برای دانش آموزان عزیز پیش دبستانی، اول، دوم و سوم نموده تا دانش آموزانی خلاق و با نشاط پرورش دهد.

برنامه آموزشی کودکان پیش دبستانی

برنامه آموزشی دانش آموزان پایه اول

برنامه آموزشی دانش آموزان پایه دوم و سوم